A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

Малолюбашанською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Малолюбашанської сільської ради: 1. Головний бухгалтер відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради

Дата: 24.10.2022 11:22
Кількість переглядів: 46

Малолюбашанською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Малолюбашанської сільської ради:

1. Головний бухгалтер відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років; вільне володіння державною мовою; знання чинного законодавства України професійного спрямування.

Документи, що подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

2. Заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

3. Дві фотокартки розміром 4х6 см;

4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5. Копія документа, який посвідчує особу;

4. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

7. Довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);

8. Документ, що засвідчує рівень володіння державною мовою;

9. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік – тип – кандидата на посаду. (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: с.Мала Любаша, вул.Соборна, 10, тел.097-705-39-38.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора