Дата: 31.10.2022 11:23

???Центр народної творчості запрошує долучитися до Всеукраїнської благодійної акції «Світло Різдва»

КЗ "Рівненський обласний центр народної творчості" РОР започаткував Всеукраїнську благодійну мистецьку акцію «Світло Різдва». До участі запрошують всіх бажаючих.

? Щоб долучитися до акції необхідно впродовж листопада виготовити свічку з натурального воску (заохочується виготовлення свічок традиційним способом, проте не обмежується ним).

? Обов’язково потрібно сфотографувати або зняти на відео процес її виготовлення. До фото додайте короткий текстовий опис особливостей виготовлення та застосування свічки, або зафіксуйте подібну інформацію на відео. Якщо свічка використовувалась у певних обрядах, опишіть обряд. Вітається також фото або відео самого обряду.

До 10 груднявідправте свічку на адресу Рівненського обласного центру народної творчості: 33028, м. Рівне, вул. Драгоманова, 22 або на відділення Нової Пошти №2 м. Рівне.

Фото або відео надішліть на електронну пошту [email protected] Обов'язково вкажіть прізвище, ім'я майстра/майстрів або ж спільноту, що виготовили свічку, територіальну громаду, район, область.

??Зауважимо, що всі прислані свічки будуть продані на благодійному ярмарку для підтримки ЗСУ, а учасники акції отримають електронні сертифікати із засвідченням участі.

Джерело: Рівненська обласна рада