Рятувальники провели рейд з метою попередження пожеж у приватному житловому секторі і загибелі людей на них людей

Дата: 27.10.2022 16:59

З метою попередження пожеж у приватному житловому секторі і загибелі на них людей 27 жовтня працівники 19 ДПРЧ 7 ДПРЗ та Рівненського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області спільно з представниками Малолюбашанської обєднаної територіальної громади провели пожежно-профілактичний рейд житлового сектору, в тому числі в сім'ях які опинилися в складних життєвих обставинах у с. Данчиміст та с. Мирне.

Рятувальники наголосили про правила безпеки у побуті, дій у разі виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій та дії при виявленні вибухонебезпечних предметів. Також було наголошено, щоб громадяни виявляли особливу пильність і обережність при використанні обігрівачів, пічного, газового й електричного обладнання та устаткування.

По завершенню розмови усім співрозмовникам були вручені інформаційні листівки з основними правилами пожежної безпеки.