Для КНП «Малолюбашанський центр первинної медико-санітарної допомоги» придбано новий УЗД-апарат

Дата: 20.10.2022 12:45

За сприянням Малолюбашанської сільської ради з метою покращення надання медичних послуг в «Малолюбашанський центр первинної медико-санітарної допомоги» за кошти місцевого бюджету придбано новий УЗД-апарат.

В кабінеті ультразвукових досліджень проводяться наступні дослідження:

- УЗД органів черевної порожнини

- УЗД серця

- УЗД щитоподібної залози

- УЗД органів малого тазу

Лікар – Трофимчук Оксана Павлівна

Графік роботи:

Щосуботи з 09.00 до 13.00 год в Мирненській амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Графік прийому лікаря в Малолюбашанській та Мащанській амбулаторії буде затверджено згодом.

Всі обстеження, які входять до протоколу лікування, будуть безкоштовні для військовослужбовців ЗСУ, пацієнтів, які уклали декларацію про медичне обслуговування населення з лікарями КНП «Малолюбашанський центр ПМСД», внутрішньо переміщених осіб та надаватимуться за направленням сімейного лікаря.