Онлайн матеріали ЮНІСЕФ для медичних працівників

Дата: 19.10.2022 15:54

??Українські медики приймають поранених, консультують переселенців, надають допомогу онлайн. Сьогодні ЮНІСЕФ хоче допомогти нашим лікарям в їхній роботі.

?Онлайн бібліотека «Спільнотека» — це добірка корисних матеріалів ЮНІСЕФ, які медичні працівники можуть вільно використовувати у своїй роботі з малечею та батьками. https://spilnoteka.org/ ?

На сайті у фільтрах оберіть «Здоров’я та гігієна» і завантажуйте матеріали дотичні до вашої сфери діяльності, віку та потреб пацієнтів.

Тут ви знайдете:

?плакати та постери для кабінету на теми вакцинації, гігієни, дитячого харчування, дошкільного розвитку та психологічної підтримки

?інформаційні буклети для підлітків про ознаки дорослішання, менструацію та правила гігієни

?буклети-помічники для батьків з аспектами виховання хлопчиків та дівчат

?а також ігри, розмальовки та багато чого іншого.

Джерело: UNICEF Ukraine