A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

Корисні онлайн-сервіси для пошуку потягів та придбання залізничних квитків

Дата: 17.10.2022 12:13
Кількість переглядів: 158

Юридичний порадник для ВПО зібрав корисні #єСервіси, які безоплатно допоможуть прокласти зручний залізничний маршрут та придбати квитки на потяг.

1?? Сайт Укрзалізниці «Веземо» ? https://uz-vezemo.com/

Портал дозволяє переглянути інформацію щодо актуальних внутрішніх та міжнародних рейсів, у тому числі евакуаційних, особливостей придбання квитків та перевезення речей, а також дізнатися які потяги затримуються та на скільки хвилин.

2?? Портал Укрзалізниці з придбання квитків ? https://booking.uz.gov.ua/

За допомогою сайту можна легко прокласти зручний залізничний маршрут, у тому числі з пересадками, переглянути доступні для придбання квитки на потяги та викупити їх онлайн без зайвих комісій. Зареєстрованим користувачам сервіс також допоможе повернути придбані через Інтернет квитки до відправлення поїзда через Інтернет (якщо квиток не було роздруковано в залізничній касі). Така функція доступна у кабінеті користувача у розділі "Повернення квитків".

?Крім того, купувати квитки також можна через інші офіційні сервіси Укрзалізниці, а саме:

?застосунок «Укрзалізниця: квитки на потяг»:

? iOS ? https://cutt.ly/9BWDZcu

? Android ? https://cutt.ly/HBWDVuS

? чат-боти:

?Viber ? https://chats.viber.com/bot_uz

?Telegram ? https://t.me/Ukrzaliznytsia_Tickets_Bot

?Facebook /Messenger ? https://www.facebook.com/Ukrzaliznytsia

3?? RailwayBot ? https://railwaybot.com/

Чат-бот, який стане у нагоді тим, хто бажає «спіймати» квиток на потрібний потяг. Так, після введення бажаного маршруту сервіс відстежить появу квитків у продажу та автоматично викупить його. Щоправда, за такі послуги користувачам доведеться сплатити додаткову комісію. Знайти чат-бот можна у Телеграм, Фейсбук, Вайбері, а також у застосунку для мобільних пристроїв на базі iOS та Android.

4?? Квитки від ПриватБанку ? https://bilet.privatbank.ua/

Як і RailwayBot, сервіси ПриватБанку дозволяють здійснити моніторинг доступних квитків та автоматично викупити потрібні, як тільки вони з’являться у продажу. Скористатися відповідною функцією можна як на сайті ПриватБанку (без реєстрації), так і у мобільних застосунках Приват24 у розділі Сервіси-Транспорт (iOS, Android та Appgallery Huawei).

Джерело: Юридичний порадник для ВПО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора