З нагоди Дня захисника та захисниць України на території громади відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятних знаків

Дата: 14.10.2022 16:19

14 жовтня – особлива дата для кожного українця. У день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників рідної землі. День захисника України – свято, яке уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів батьківщини на всіх етапах її історії. Впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові.

Сьогодні, з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України та Дня українського козацтва на території Малолюбашанської громади відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятних знаків та до могил загиблих Героїв у війні з росією.

Пам'ять усіх тих, хто загинув, захищаючи Україну, вшанували хвилиною мовчання.