Платформа «Свідок»

Дата: 12.10.2022 14:51

??Українці можуть поділитися тим, що зараз переживають, у персональному воєнному щоденнику. Дописи будуть анонімними. У них можна описувати думки, спогади, викладати світлини з рідних міст.

?Таку можливість дає платформа «Свідок». Тут збирають докази воєнних злочинів росіян для Міжнародного кримінального суду.

Неприбуткову гуманітарну платформу Svidok.org створили українці разом з американською фундацією AI for good Foundation.

Чому варто документувати досвід воєнного життя та свідчення воєнних злочинів?

1??Ми маємо розповісти про війну нащадкам, аби не допустити її знову. Так само, як робили попередні покоління у часи сталінського терору і Другої світової. Тож документуйте свої свідчення вже, в реальному часі, аби зберегти свої спогади максимально точними.

2??Ми маємо покарати росію. Свідчення воєнних злочинів на платформі “Свідок” одразу фіксують фахівці Міжнародного кримінального суду та інші люди, які займаються розслідуванням злочинних дій росіян на території України.

3??Весь світ має почути правду. Журналісти з усього світу, що реєструються на “Свідку”, повинні постійно розповідати про жахіття війни росії проти України за кордоном, аби міжнародна спільнота продовжувала посилювати санкції, надавати Україні кошти та зброю. Це пришвидшить Перемогу.

4??Важливо зберегти своє ментальне здоров'я. Психологи радять відпускати пережите і викладати його на папір.

Як це зробити?

? Переходьте на svidok.org

? Проходьте швидку реєстрацію

? Запишіть свій особистий досвід

? Дозвольте публічний доступ до своїх історій

Уся персональні дані та записи повністю захищені та анонімні завдяки багаторівневій системі безпеки. Зворотній з’язок можливий лише з Вашого дозволу. Боротьба триває. І ми можемо боротися словом.

Джерело: Рівненська обласна державна адміністрація