10 жовтня – у світі відзначають День ментального здоров’я

Дата: 12.10.2022 14:49

У межах Національної програми психічного здоров?я та психосоціальної підтримки, створення якої ініціювала перша леді Олена Зеленська, ми хочемо донести важливість ментального стану та здоров?я кожного українця.

? Сьогодні дуже важливо дбати про себе та своє здоров’я.

? Ділимось програмами та додатками щодо самодопомоги та підтримки інших, що зібрані на лендінг сторінці за посиланням https://bf.in.ua/useful:

? Базові навички турботи про себе та інших. Довідник для всіх, хто зазнає впливу стресу, хоче підтримати себе та людей поруч

? Новий розділ «Довідника безбар’єрності» – «Етика взаємодії у періоди стресу». Про самодопомогу та підтримку інших людей у стресі

? Важливі навички в періоди стресу. Ілюстроване керівництво ВООЗ з техніками самодопомоги у часи переживання стресових подій

? Додаток BetterMe: Mental Health, у якому доступний курс «Важливі навички в періоди стресу», розроблений за експертної підтримки ВООЗ. Курс покликаний в легкій інтерактивній формі надати користувачам навички самодопомоги при стресі. А також у додатку є корисні практики від ЮНІСЕФ та Світлани Ройз для молоді, дітей та батьків.

? «Гарячі лінії» психологічної допомоги:

? лінія Національної психологічної асоціації 0 800 100 102 (з 10:00 до 20:00 щодня, дзвінки безкоштовні)

? урядова лінія 1547 (цілодобово, дзвінки безкоштовні)

? лінія міжнародної гуманітарної організації «Людина в біді» 0 800 210 160 (цілодобово, дзвінки безкоштовні)

? Київський міський центр психолого-психіатричної допомоги при станах душевної кризи (044) 456 17 02, (044) 456 17 25 (цілодобово)

? лінія емоційної підтримки МОМ 0 800 211 444 (з 10:00 до 20:00 щодня, дзвінки безкоштовні)

? лінія запобігання самогубствам Lifeline Ukraine 7333 (цілодобово)

А також:

? платформи з ресурсами психологічної допомоги від ЮНІСЕФ для молоді, дітей та батьків, вчителів Поруч www.poruch.me та Спільно www.osvitanow.org

??ПОШИРЮЙТЕ та залишайтесь здоровими і в безпеці!

Джерело: Міністерство соціальної політики України