Малолюбашанську громаду відібрано для навчання з просторового планування та управління природними ресурсами

Дата: 12.10.2022 14:21

Малолюбашанська сільська рада пройшла конкурсний відбір громад для участі у навчальній програмі «Кроки для спеціалістів 2022. Просторове планування та управління природними ресурсами», організований «U-LEAD з Європою».

У програмі беруть участь 188 представників 69 громад з різних регіонів України. Упродовж жовтня-грудня 2022 команда спеціалістів нашої громади, а це Лариса Сімчук, Валентина Добродій та Людмила Стельмащук, матимуть можливість взяти участь у п’яти навчальних семінарах:

1. Принципи просторового планування.

2. Просторове планування в Україні.

3. Просторове планування в територіальних громадах.

4. Виклики просторового планування.

5. Земля та інші природні ресурси в територіальних громадах.

6 жовтня спеціалісти відділу земельних ресурсів, благоустрою та природокористування вже взяли участь в Першому навчальному заході програми, яка була сфокусована на основних викликах в сфері просторового планування та управління природними ресурсами під час дії воєнного стану, зокрема: появі нової стратегічної документації та її взаємозв'язку з містобудівною, відновленням територій, здійснення обліку земель, доступу до даних.

За результатами навчання, громада отримає додаткову експертну підтримку в підготовці завдання для розробки Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади або у проведенні аудиту земельних ресурсів.