Обласна філармонія знову запрошує на віршотелінг

Дата: 11.10.2022 14:04

Комунальний заклад обласної ради Рівненська обласна філармонія запрошує на виставу-концерт «Віршотелінг. Перезавантаження»

Це поєднання співу, оркестрового звучання, поезії та прози, неочікуваних інтерпретацій знаних пісень. ?

??У виставі прозвучать музичні твори Баха, Бетховена, Каччіні, П’яццоли, Гершвіна, Мадді Уотреса, Led Zeppelin, Uriah Heep, AC/DC, Deep Purple, Jimi Hendrix, Aerosmith.

??І все це в поєднанні з поетичним стендапом від Андрія Пермякова/ Andrey Permyakov, відомого своєю участю у виставах «П?яццолла», «Танго френдз», «Кармен», «Бла-бла-ленд за лаштунками» та «Вірші.Джаз.Сейшн», автором якої є.

А також української співачки, актриси, авторки пісень Любов Буличова.

??Обидва митці активно допомагають ЗСУ. Так у червні Любов Буличова провела серію благодійних концертів “CALL ME LОVE” у Швейцарії, де 100% коштів від були направлені на закупівлю дронів, тепловізорів та тактики для ЗСУ. ?

??Тож спільно з Академічним камерним оркестром Рівненської обласної філармонії артисти запрошують на концерт, який відбудеться 1??6?? жовтня о 1??8??.0??0?? в Залі камерної та органної музики.

??Квитки можна придбати в касі органного залу або за тел. 096 963 11 65.

??Також онлайн: https://ticketclub.com.ua/event/5815/?session=14038

Джерело: Рівненська обласна рада