A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

Обґрунтування технічних та якісних характеристик, очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення предмета закупівлі “Послуги з монтажу та установки системи відеоспостереження”

Дата: 06.10.2022 09:48
Кількість переглядів: 349

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710»  Малолюбашанська сільська рада  (надалі Замовник) оприлюднює  обґрунтування технічних та якісних характеристик, очікуваної вартості та/або   розміру бюджетного призначення предмета закупівлі “Послуги з монтажу та установки системи відеоспостереження” Код за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник  -  51310000-8 - Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури 

Категорія Замовника - згідно п.3 ч.1 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" (орган місцевого самоврядування)

Номер плану: UA-P-2022-09-30-000745-a

Номер закупівлі:UA-2022-09-30-006795-a

1. Обґрунтування доцільності закупівлі: монтаж та встановлевння  системи відеоспостереження здійснюється для забезпечення безпеки громадського порядку  на територіїМалолюбашанської сільської ради .

2. Обґрунтування обсягів закупівлі: Встановлення відеокамер у публічних місцях та масового скупчення людей.

3. Обґрунтування якісних характеристик закупівлі:Система відеоспостереження призначена для організації отримання інформації про поточний стан об'єкту, що охороняється (технологічного процесу) шляхом збору, обробки, архівування, зберігання, відображення та аналізу цієї інформації, а саме про події, що відбуваються в секторах відеоспостереження на території огляду та адміністративної частини Будівлі як в денний так і в нічний час, окремі трансляції потоків відео зображення внутрішнього відеоспостереження у реальному часі з відеокамер до локального робочого місця на об’єкті, локальне зберігання інформації з відеокамер на жорстких дисках строком до 14 діб; можливість гнучкого централізованого управління мережевою інфраструктурою на об’єкті.

Відео сервер повинний бути розрахований на роботу під навантаженням в режимі 24/7 (24 години на добу 7 днів на тиждень).

Програмне забезпечення серверу і клієнтських робочих станцій повинно забезпечувати наступні функції:

наявність функції мультістріммінгу;

підключення не менше 10 віддалених робочих місць;

можливість перегляду інформації з мережі «Інтернет»;

детектування руху, вхід в зону, перетин лінії;

формат відео потоку: H.264, Н.265;

інтерактивний пошук у відео архіві: по даті, часу;

ведення журналу дій операторів;

інші функції: оптичне та цифрове збільшення зображення, синхронізоване за часом відтворення архівних відеозаписів 4 відеопотоків, експорт відеофрагменту, збереження кадру, друк кадру, розмежування прав доступу;

резервне копіювання - через USB-порт та по мережі TCP/IP;

захист паролем. Рекомендовані технічні характеристики серверу:

запасом підключених камер відеореєстратора має бути з не менше 25 %;

мережевий інтерфейс: підтримка відеокамер, що формують потік в форматах ONVIF;

підтримка кодеків: H.265, H.264, MJPEG;

архів відео серверу повинен забезпечувати «глибину» не менше 14 днів (з можливістю розширення), в режимі постійного запису всіх камер, і бути стійким до виходу з ладу носіїв на жорстких дисках.

В системі повинні бути застосовані мережеві ІР-камери відеоспостереження:

загальна кількість камер – 32 од.

4. Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі: розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від 18.02.2020р. № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з урахуванням інформації, отриманої з Інтернет-ресурсів

5. Очікувана вартість предмета закупівлі  становить 798000,00 грн. з ПДВ.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора