Онлайн матеріали ЮНІСЕФ з мінної безпеки

Дата: 05.10.2022 10:39

???Десятки й сотні тисяч боєприпасів і вибухонебезпечних предметів забруднюють сьогодні територію України. Залишки ракет і снарядів, міни та гранати – це нова реальність, яка вимагає від дорослих і дітей нових знань.

??Онлайн бібліотека «Спільнотека» (https://spilnoteka.org/) допоможе малечі зрозуміти та засвоїти правила мінної безпеки.

?На цьому сайті ви можете безплатно завантажити матеріали UNICEF Ukraine, які допоможуть дітям запам’ятати правила поводження з вибухонебезпечними предметами.

??Ігри, мультфільми, комікси та брошури з завданнями навчать як дітей молодшого шкільного віку, так і підлітків базовим принципам із мінної безпеки. Матеріали можна використовувати в електронному вигляді або роздрукувати.

Джерело: ДСНС України