Працюймо в єдиному векторі, що приведе до Перемоги

Дата: 05.10.2022 09:09

Що я можу зробити? Щодень люди задають собі одне і те саме питання. Не час зараз зупинитися. Наші війська потребують  щохвилини допомоги від нас.Одні їдуть небезпечним шляхом, везучий волонтерську допомогу до війська, інші плетуть сітки, дехто шиє одяг, другі ремонтують транспорт, хтось ліпить вареники, а інші малюють листівки солдатам та майструють обереги. Ми маємо дружно і разом іти до перемоги. Роблячи свій невеличкий внесок.

Уже не вперше, надіюся що і не востаннє, не лишилися від спільної справи осторонь і працівники закладу дошкільної освіти "Вишиванка" роблячи й свій маленький внесок на шляху до перемоги.

Лише в єдності наша сила. Слава Україні. Слава її донькам та синам, котрі встали на захист нашої держави.

Працюймо в єдиному векторі, що приведе нас до Перемоги.