Як усиновити дитину? Розмова про важливе простою мовою

Дата: 30.09.2022 11:36

?Як усиновити дитину? Розмова про важливе простою мовою.

??Запрошуємо всіх громадян України, які замислюються над важливим кроком усиновити дитину, приєднатися до вебінару та дізнатися все про зміни та нововведення в провадженні процедури з усиновлення в Україні під час воєнного стану.

?? Захід відбудеться 29 вересня 2022 року з 16:00 по 18:00 год за посиланням: https://youtu.be/-3sXIsOAMfw

У онлайн-події візьмуть участь:

?Дар'я Герасимчук, Радниця-уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації,

? Уляна Токарєва, заступниця Міністра соціальної політики України,

? Людмила Волинець, експертка із захисту прав дитини,

? Любов Лоріашвілі, начальниця відділу організації навчальних заходів для сімейних форм виховання Київського міського центру соціальних служб,

? Маріанна Лапіна, психолог, сімейний психотерапевт.

Крім того, про досвід з усиновлення з перших вуст почуємо від пані Тетяни, мами двох синів.

Захід модерує Олесь Гарджук, старший експерт з комунікацій Ініціативи із захисту прав дітей та розвитку соціальних послуг проєкту "Супровід урядових реформ в Україні" (SURGe, Support to Ukraine’s Reforms for Governance)

Онлайн-подію організовує та проводить проєкт “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe), що фінансується Урядом Канади та впроваджується компанією Alinea International у співпраці з Радницею-уповноваженою Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації та Міністерством соціальної політики України.

Джерело: Міністерство соціальної політики України