Шановні бібліотекарі Малолюбашанської ТГ!

Дата: 30.09.2022 11:23

Сердечно вітаю Вас із професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек!

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку - пам’яток писемності, а її служителі - вірними зберігачами й популяризаторами духовної спадщини поколінь. Діяльність бібліотечних установ нашої громади - багатогранна, а праця бібліотекарів – клопітка, складна і надзвичайно потрібна. Ви є справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу.

Щиро дякую Вам за самовіддану працю, благородну просвітницьку діяльність, розвиток суспільної культури, за те, що продовжуєте берегти для всіх нас знання, накопичені століттями.

Зичу Вам, дорогі бібліотекарі, міцного здоров’я, особистого щастя, творчого натхнення, добра, миру, благополуччя, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи та нових успіхів на ниві просвітницького служіння людям! Нехай Ваша праця - праця хранителів людської мудрості - завжди користується заслуженою повагою в суспільстві й знаходить гідний відгук у людських серцях!

Малолюбашанський сільський голова

Світлана КОВАЛЬЧУК