Сигнали, які свідчать, що у дитини проблеми в інтернеті

Дата: 28.09.2022 11:57

Друзі, ні для кого не секрет, що інтернет - це величезне інформаційне поле без обмежень. Діти відчувають в ньому свободу для самовираження, спілкування і багатьох інших корисних речей, але так само в ньому ж вони натрапляють на шкідливий контент і небезпечних людей ??

Навіть такі мирні та дитячі речі, як ігри, челенджі та марафони можуть нести за собою великий ризик і погрожувати безпеці, здоров‘ю та навіть життю.

Тому сьогодні ми вирішили підняти тему того, за допомогою яких спеціальних непрямих сигналів дитина може давати знати про проблеми в інтернеті, в тому числі й такі, що були спричинені впливом шкідливого контенту ?

Як дитина може про це сигналізувати?

• Поведінкою - спостерігається відчуженість, усамітнення, неспокій, апатія, відсутність інтересу до того, що раніше було важливим, самоушкодження;

• Настроєм - спостерігається смуток, роздратування стосовно всього навколишнього;

• Зовнішнім виглядом - діти у кризовій ситуації можуть виглядати неохайно через байдужість, яке враження вони справляють на інших;

• Змінами у харчуванні - зниженням чи відсутністю апетиту;

• Соматичними симптомами - головним болем, болем у животі без змін з боку фізичного здоров’я;

• Порушенням режиму сну - спостерігається безсоння, часто з раннім пробудженням або, навпаки, підйом пізніше звичайного, нічні кошмари;

• Прогулюванням уроків чи навчальною неуспішністю;

• Словами про почуття провини чи сорому, про суїцидальні думки чи наміри.

Помічайте своїх дітей! Не забувайте приділяти їм увагу навіть у складні часи, коли ви виснажені - бо вони потребують піклування, спілкування та зацікавленості в них. Якщо їх реальне життя буде наповнене інтересом та позитивними емоціями, то необхідність в пошуках пригод онлайн зникне сама собою! ?

#stop_sexтинг #не_ведись

Джерело: Stop_sexтинг