A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ! Ваші розрахунки дуже важливі саме зараз!

Дата: 26.09.2022 10:50
Кількість переглядів: 260

В умовах підготовки підприємств до осінньо-зимового періоду 2022/2023 рр. одним із проблемних питань, що потребує особливої уваги, є питання заборгованості споживачів за спожиті енергоносії та надані комунальні послуги.

Наразі оплата споживачів є основним джерелом надходжень підприємств надавачів відповідних послуг, що дозволяє їм здійснювати виплату заробітної плати працівникам, сплачувати за спожиті енергоносії, закупляти паливно-мастильні матеріали та засоби для знезараження та очистки питної води.

З огляду на зазначене, наголошуємо на необхідності та важливості оплати спожитих комунальних послуг та недопущення накопичення боргів перед підприємствами - постачальниками комунальних послуг.

При цьому нагадуємо споживачам, що є безліч можливостей щодо оплати комунальних послуг за допомогою онлайн сервісів (через особисті кабінети, мобільні застосунки, платіжні системи: «Ощад24», «Приват24», «МоноБанк» та ін.).

Виявляйте соціальну свідомість - своєчасно сплачуйте платежі за комунальні послуги! Ваші кошти допоможуть підтримати економіку нашої країни та стабільну роботу підприємств критичної та соціальної інфраструктури.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора