Результати конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Централізована бухгалтерія з обслуговування закладів освіти» Малолюбашанської сільської ради

Дата: 23.09.2022 12:58

23 вересня 2022 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівників комунальних підприємств, організацій, установ, закладів Малолюбашанської сільської ради, а саме на посаду директора комунальної установи «Централізована бухгалтерія з обслуговування закладів освіти» Малолюбашанської сільської ради.

За результатами конкурсу конкурсна комісі вирішила:

Визначити ЛАЗУЦЬКУ Ілону Михайлівну переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Централізована бухгалтерія з обслуговування заклдаів освіти» Малолюбашанської сільської ради  та рекомендувати її сільському голові для призначення керівником даної установи.