22 вересня - ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Дата: 22.09.2022 15:55

День партизанської слави відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя.

Сьогодні ми згадуємо і про подвиг воїнів Української Повстанської Армії, які боролися за незалежність України проти німецьких військ.

Державне свято, присвячене героям партизанського руху в Україні, вшановує пам’ять всіх, хто боровся за визволення України від фашистської окупації. Воно з’явилося в національному календарі і як день пам’яті. герої не вмирають. Вони завжди будуть жити в наших серцях.

В публічно-шкільній бібліотеці-філіалі с. Мирне діє виставка - пам'ять "Навіки в пам'яті народній".  Запрошуємо всіх, хто цікавиться історією України, рідного краю до перегляду.

Бібліотекар ПШБФ с.Мирне

Руслана ДРАГАНЧУК