Дата: 19.09.2022 09:39

Для більш ефективного пошуку зниклих дітей Всеукраїнська служба таксі «TAXI 838» приєднується до впровадження системи сповіщення про розшук дітей серед клієнтів та партнерів мобільного додатку «TAXI 838».

Сьогодні, за участі керівництва Ювенальна Поліція України Vasyl Bohdan та Yaroslav Shanko та директор з розвитку Всеукраїнської служби Таксі 838 Руслана Нагорного, PR-менеджера Тамари Герасимчук підписали меморандум щодо впровадження системи сповіщення для клієнтів та партнерів компанії, що допомагає знаходити зниклих дітей в Україні.

Метою запровадження сповіщення є отримання користувачами офіційної інформації про зниклу дитину та поширення її серед людей. Адже, ми знаємо, що шанси знайти дитину зростають, коли більше людей поінформовано, особливо, впродовж перших двох годин.

МВС України Національна поліція України

Джерело: Ювенальна Поліція України