Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

З доходів жителів Рівненщини до зведеного бюджету надійшло майже 5,3 мільярда гривень ПДФО

Дата: 12.09.2022 14:33
Кількість переглядів: 97

Фото без опису

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що за січень-липень платники податків спрямували до бюджетів усіх рівнів 5 мільярдів 279 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Порівняно з відповідним періодом  2021 року  надходження зросли на понад 1,2 млрд грн, або на 30 відсотків.

Із загальної суми податку на доходи фізичних осіб територіальні громади області отримали 4,1 млрд гривень. Відповідно до державного бюджету платники перерахували 1,1 млн грн цього платежу.

Варто зазначити, що в доходах місцевих бюджетів податок на доходи фізичних осіб займає майже 80 відсотків і є основним джерелом їх зростання.

Дякуємо сумлінним платникам за підтримку економічної спроможності України. Разом переможемо!

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь