Дата: 09.09.2022 11:57

Програма розвитку ООН в Україні прагне підтримати мікро-, малі та середні підприємства, які продовжують роботу у воєнний час. Аби допомогти їм оговтатися від кризи та стати стійкішими, ми запускаємо ініціативу, яка покликана допомогти українським бізнесам в розробці, запуску та просуванні онлайн-магазинів ?.

Підтримка передбачає розроблення комерційного вебсайту та стартовий пакет його просування для презентації та продажу товарів або послуг онлайн.

Подати заявку для участі у відборі можна до 20:00 18 вересня 2022 року. Більше про програму підтримки за посиланням ??? https://www.undp.org/.../proon-proponuye-pidpryyemtsyam...

???? Ініціативу реалізує ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

????

Джерело: UNDP Ukraine / ПРООН в Україні