Комунікаційна податкова платформа Головного управління ДПС у Рівненській області - в дії

Дата: 07.09.2022 20:02

Податкова служба завжди відкрита для громадськості та бізнес-спільноти. Так, на базі Головного управління ДПС у Рівненській області працює комунікаційна податкова платформа, де представники громадськості, бізнес-об’єднань чи громад, члени консультаційно-дорадчих органів можуть отримати відповіді та свої запити чи пропозиції.

Для цього необхідно надіслати звернення на електронну скриньку платформи:

[email protected]. Отримавши його, з вами оперативно зв’яжеться комунікатор платформи для визначення формату відповіді або дати проведення зустрічі з відповідальними особами профільних структурних підрозділів ГУ ДПС в області.

Для пришвидшення розгляду питань рекомендуємо вказувати: назву суб’єкта господарювання  (код ЄДРПОУ), адресу, контактний номер телефону, питання по суті.

Звертаємо увагу, що тимчасово, до закінчення воєнного стану, платники Харківської області обслуговуються ГУ ДПС у Рівненській області.

Тож, долучайтеся до комунікаційної податкової платформи та отримайте необхідну інформаційну підтримку.

Разом до Перемоги!

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області