Шановні працівники закладів освіти, учні, батьки!

Дата: 01.09.2022 09:15

Щиро вітаємо вас із Днем знань – стартом для нових здобутків та звершень, святом мудрості, доброти й людяності.

Цьогоріч наша держава зустрічає Першовересень мужньо і героїчно тримаючи оборону проти навали російських загарбників, які жорстоко вторглися на нашу землю та посягають на найсвятіше – свободу і незалежність українців. Тому нашим головним завданням є забезпечення кожній дитині рівного доступу до якісної освіти, що відповідає її потребам, запитам батьків і  суспільства, викликам майбутнього. Незважаючи на воєнний стан, діти мають отримувати якісні знання і знаходитися в безпеці, педагоги повинні гідно долати виклики сьогодення у сфері освіти, батьки зобов’язані підтримати освіту дітей в умовах обмежень та викликів через війну.

Попереду – найцікавіше і незвідане. Віримо і сподіваємося, що зовсім скоро діти матимуть змогу зустрітися з учителями у стінах рідних шкіл. Будьмо мудрими, любімо рідну мову, свою країну, поважаймо працю і знання! З початком нового навчального року!

Малолюбашанський сільський голова

Світлана КОВАЛЬЧУК

Начальник відділу освіти, молоді і спорту

Малолюбашанської сільської ради