Дата: 16.08.2022 10:15

Малолюбашанською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи "Централізована бухгалтерія з обслуговування закладів освіти Малолюбашанської сільської ради".

Вимоги до кандидатів: громадянство України; за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи не менше двох років у будь-якій галузі економіки; знання чинного законодавства України професійного спрямування; вільне володіння державною мовою.

Документи, що подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2. Автобіографія;

3. Копія паспорта громадянина України;

4. Копії документів про освіту;

5. Медичні довідки про стан здоров’я;

6. Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи не менше двох років на момент їх подання;

7. Копія військового квитка або довідку від військового комісаріату (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

8. Довідка про відсутність судимості;

9. Мотиваційний лист довільної форми;

10. Попередження  стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції»  вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду;

11. Підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого ч.3 статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

12. Перспективний план розвитку комунального підприємства, організації, установи, закладу, на посаду керівника якого оголошено конкурс

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі може надати інші документи, що можуть підтвердити її професійні та/або моральні якості

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: с.Мала Любаша, вул.Соборна, 10, тел.096-997-30-86.