Відбулося засідання виконавчого комітету Малолюбашанської сільської ради

Дата: 11.08.2022 17:12

11 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Малолюбашанської сільської ради.

Начальник служби у справах дітей Галина Алексіюк проінформувала присутніх про необхідність створення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей громади, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Члени виконавчого комітету обговорили актуальні питання у сфері цивільного захисту та внесли змін до рішення виконавчого комітету № 3 від 18 січня 2022 року «Про організацію та ведення цивільного захисту у Малолюбашанській сільській раді» та створили субланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області в  Малолюбашанській територіальній громаді.

На засіданні члени виконкому затвердили акти на списання продуктів харчування та гуманітарної допомоги наданих для внутрішньо переміщених осіб  та військовослужбовців.

Прийняли рішення «Про закріплення та встановлення порядку використання легкового автотранспорту Малолюбашанської сільської ради».

Також, було затверджено зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточні ремонти вуличного освітлення.

Всього члени виконавчого комітету розглянули 6 питань порядку денного.