Дата: 04.08.2022 09:57

Прийом заявок на проєкт «Паспорт кар’єри» «Career Passport #Ukraine» продовжено до 12 серпня.

Єдина вимога – високий рівень володіння англійською мовою.

Нагадаємо, учні та випускники 9-11 класів, а також внутрішньо переміщені громадяни зможуть отримати навики та знання для початку власної кар’єри в Україні.

Проєкт передбачає онлайн-курси від провідних компаній світу, які стосуються підготовки ІТ-спеціалістів (розробників, SMM-ників, фахівців служби технічної підтримки).

Слухачі зможуть безкоштовно пройти курси з ІТ-технологій:

?? IT Support Professional, by Google (80 місць);

?? Social Media Marketing, by Meta (Facebook) – 110 місць;

?? Full Stack Software Developer, by IBM (30 місць).

В департаменті освіти і науки повідомили, що вже отримано 370 заявок. На участь відберуть 220 старшокласників. Навчання розпочнеться 16 серпня і триватиме до 15 листопада.

Воно відбуватиметься онлайн на базі платформи «Coursera» під супроводом менторів відповідних напрямів. По завершенню учасники отримають відповідні сертифікати.

Нагадаємо, що проєкт реалізовується у партнерстві компанії «Global Grid For Learning», лідера ринку освітніх послуг «Coursera» та обласного департаменту освіти і науки.

Заповнити заявку можна ТУТ (https://bit.ly/3ONhETX).

Джерело: Рівненська обласна державна адміністрація