A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

Як цифрова освіта допоможе працевлаштуватися під час війни?

Дата: 21.07.2022 14:53
Кількість переглядів: 123

Цифровізація стала частиною нашого життя. А сучасні вимоги в цифровій освіті серед роботодавців зростають. Якщо ви втратили роботу під час війни та наразі шукаєте її, пропонуємо виділити кілька хвилин на день, щоб підвищити цифрову грамотність.

? Освітній курс «Сучасне резюме та пошук роботи онлайн (https://osvita.diia.gov.ua/courses/employment)». Дізнайтеся, як правильно підготувати резюме, потрапити на співбесіди і не втратити мотивацію протягом виснажливих пошуків роботи.

? Додайте сертифікат Цифрограм до резюме. Отримати його можна після складання національного тесту на цифрову грамотність — Цифрограм (https://osvita.diia.gov.ua/digigram). До речі, є кілька версій Цифрограму — для громадян, держслужбовців, медиків і вчителів.

? Опануйте нову цифрову професію (https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-professions). У серіалі розкажемо про всі види діджитал-напрямів, щоб вам було легше обрати свій.

? Навчіться програмувати з нуля (https://osvita.diia.gov.ua/courses/programming-for-beginners). Дізнайтеся в серіалі всі базові поняття для початку роботи в ІТ. Складні терміни – простою мовою.

Цифрові навички підвищують шанси влаштуватися на роботу. Опановуйте нові сучасні скіли, щоб будувати цифрове майбутнє??

Джерело: Рівненська обласна державна адміністрація


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора