A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

Спеціальності в університетах Рівненщини адаптують до воєнного стану

Дата: 20.07.2022 12:32
Кількість переглядів: 117

?В університетах області навчатимуть нових професій. Про це розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

?«Війна диктує свої умови і ми маємо реагувати на потреби освіти та професійного попиту на ринку праці. Цьогоріч в університетах Рівненщини з’явилися нові спеціальності, пов’язані з реабілітацією, комунікацією, кібербезпекою та аналітикою. Приємно, що заклади таким чином реагують на виклики. Впевнений, що всі ці нові професії будуть затребуваними у воєнний та післявоєнний час», - розповів Віталій Коваль.

?? Так, Національний університет водного господарства та природокористування вже розпочав набирати абітурієнтів, які будуть спеціалізуватися на соціально-виховній роботі з дітьми та молоддю. Також у закладі готуватимуть фізкультурно-спортивних реабілітологів.

?? НУ «Острозька академія» вчитиме комунікаціям та бізнес-аналітиці.

?? У Рівненському державному гуманітарному університеті можна буде здобути фах комп’ютерного інженера.

?? Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені ак. С. Дем’янчука відкрив освітні програми з цифрового маркетингу, кіберзахисту, соціально-психологічної реабілітації.

?Віталій Коваль також зазначив, що в області зростає попит і на професії, пов'язані як із психічним, так і з фізичним відновленням людей. Робота психологів, спортивних реабілітологів, медиків під час війни і після її закінчення буде важливою для цивільних та військових.

?Також очільник області нагадав, що в область релоковано Луганський державний медичний університет та Харківський інститут медицини та біомедичних наук.

Джерело: Рівненська обласна державна адміністрація


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора