Психологічна підтримка: новий серіал на Дія. Цифрова освіта

Дата: 20.07.2022 09:18

За цифровізацією — майбутнє. А цифрова грамотність — одна з важливих навичок для суспільства.

У 2020 році ми створили онлайн-платформу Дія.Цифрова освіта, щоб українці безоплатно навчались цифрової грамотності. Адже за результатами соціологічного дослідження, 53% українців не мали базового рівня цифрових навичок.

Ми вже зняли 75 серіалів із класними спеціалістами. І зараз на платформі навчаються понад 1,3 мільйони українців.

До освітніх серіалів з цифрової грамотності ми додали необхідні в часи війни психологічні. Щоб кожен міг безоплатно отримати підтримку. Просто в смартфоні.

Один з останніх — серіал «Психологічна підтримка себе та близьких для цивільних». 14 серій з порадами психологів, як впоратися зі стресом, підтримувати дітей та батьків. Кожна серія триває 4-8 хвилин.

Зберігайте психологічну стійкість і дивіться серіал на Дія.Цифрова освіта.

? https://bit.ly/3z5Cvxi

Джерело: Михайло Федоров