Понад 6,4 млрд грн податків надійшло до бюджетів усіх рівнів від платників Рівненщини з початку року

Дата: 05.07.2022 14:18

За інформацією Головного управління ДПС у Рівненській області, протягом шести місяців 2022 року до бюджетів усіх рівнів платниками податків області сплачено 6 млрд 429 млн гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року приріст надходжень до зведеного бюджету склав майже 860 млн грн, або на 15,4%.

«До державного бюджету зібрано платежів на суму 2 млрд 509 млн грн, збір до бюджетів територіальних громад - 3 млрд 920 млн гривень», - поінформував в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Владислав Грабовий.

Посадовець підкреслив, що в умовах воєнного стану в області зберігається тенденція росту показників сплати податків. Позитивна динаміка збору податкових платежів пов’язана, насамперед, із відповідальною позицією бізнесу Рівненщини.

«Така позиція заслуговує на повагу, оскільки саме своєчасні податкові надходження створюють фінансові умови для ефективної протидії ворогу в умовах військової агресії», - наголошує Владислав Грабовий.

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області