Увага! Перейменування вулиць

Дата: 30.06.2022 09:40

З  метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, проявлених у захисті міст під час відсічі збройної агресії російської федерації проти України, враховуючи правовий режим воєнного стану, запровадженого в Україні у зв’язку з військовою агресією росії проти України, на території Малолюбашанської сільської ради буде перейменовано вулиці, що містять російські або радянські назви.

Виконавчим комітетом сільської ради ініційовано утворення робочої групи, яка й визначить загальний алгоритм вуличного перейменування з урахуванням історії рідного краю, думки громадян і старожилів.

Відтак, триватиме як опитування, так й обговорення цього питання і серед місцевого населення.

До вашої уваги перелік вулиць, які підлягають перейменуванню:

с.Лісопіль - вул.Першотравнева

Свої пропозиції щодо назв вулиць можна подавати до Малолюбашанської сільської ради за адресою с.Мала Любаша вул.Соборна, 10 або на електронну пошту сільської ради: mlubasha@ukr.net. Пропозиції приймаються до 29 серпня 2022 року.