На Рівненщині власники VIP-авто сплатили до місцевих бюджетів більше пів мільйона гривень
За п’ять місяців поточного року до місцевих бюджетів Рівненщини сплачено 586,4 тис гривень транспортного податку. Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області, надходження від власників елітних авто - юридичних осіб склали 533,3 тис грн, від фізичних осіб та громадян - 53,1 тис гривень.
Нагадаємо, транспортний податок сплачується за легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) із середньоринковою вартістю понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня кожного року.
Перелік автівок, які підлягають оподаткуванню, розміщений на сайті Міністерства економіки України за посиланням: http://www.me.gov.ua/Vehicles/CalculatePrice?lang=uk-UA.
Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області