Старшокласників Рівненщини безкоштовно навчатимуть ІТ

Дата: 29.06.2022 11:54

Рівненщина пілотуватиме освітній проєкт, який допоможе українцям розпочати власну кар’єру.

???? Так, учні 9-11 класів зможуть пройти тримісячні курси з ІТ-технологій «Career Passport #Ukraine» («Паспорт Кар’єри»).

Учасники зможуть безкоштовно обрати один із напрямків:

• IT Support Professional, by Google.

• Social Media Marketing. by Meta (Facebook).

• Full Stack Software Developer, by IBM.

????Проєкт реалізовується завдяки партнерству компанії «Global Grid For Learning» (з технологічним центром в Рівному) та департаменту освіти і науки Рівненської ОДА.

«Наша освітня ініціатива має на меті допомогти молоді та їх сім’ям у цей складний для країни час. Безкоштовний доступ до найкращих світових курсів з ІТ-технологій, які ми пропонуємо, стануть першим кроком у майбутній кар’єрі молодої людини», – розповідає керівник українського підрозділу компанії «GG4L» Олександр Стасюк.

?Навчання розпочнеться з 1 серпня в онлайн форматі. По завершенню курсу старшокласники отримають сертифікати.

«Подібний проєкт – це можливість для молоді отримати затребувані на ринку навики, швидко знайти роботу в Україні та вільно почуватися у цифровому середовищі», – зазначає директор департаменту освіти і науки Петро Коржевський.

Деталі щодо реєстрації незабаром на сайті Департамент освіти і науки Рівненської облдержадміністрації

Джерело: Рівненська обласна державна адміністрація