Безкоштовний проект з вивчення англійської мови від Асоціації інноваційної та цифрової освіти

Дата: 29.06.2022 11:49

Асоціація інноваційної та цифрової освіти - команда новаторів, яка створює сучасні онлайн проекти для вирішення актуальних викликів, які стоять перед державою та суспільством.

Безкоштовно

Ми прагнемо допомогти кожному українцю розширити свої можливості, а Україні - повноцінно інтегруватись у світове співтовариство, перш за все - на ментальному рівні.

В чому унікальність

Поліглот та психолінгвістВіталій Зубков розробивунікальну методику, в основіїї - не зазубрювання правил, а інтуітивневідчуттямови, вміння нею користуватися! Вчіть мови правильно!

ЯК НАВЧАТИСЯ

Відео-інструкція

Навчання

Сертифікат

Для навчання на Lingva.Skills Вам необхіднозареєструватися.

Зареєструватися

ХТО НАВЧАЄТЬСЯ

Державніоргани

Міністерства, державні агентства, державні служби, регіональні структурні підрозділи, державні, комунальні підприємства, та ін.

Місцеві ради та обласні адміністрації

Місцеві органи влади, органи місцевого самоврядування, громади та ін.

Навчальні заклади

Школи, професійно-технічні навчальні заклади, коледжі, вищі навчальні заклади всіх форм акредитації. Можуть навчатися як викладачі, так і школяри та студенти

Бізнес

Представники бізнес-асоціацій, малого та середнього бізнесу, приватні підприємці