Дата: 28.06.2022 09:38

?? Рівненська Мала академія наук учнівської молоді відновила освітній процес в режимі офлайн

22 червня десятеро школярів, серед яких і вихованці гуртків РМАНУМ, вперше завітали до закладу після 24 лютого.

Екскурсію для дітей по лабораторіях (космічній, хімічній та фізико-технологічній) та в радіаційне укриття (бомбосховище) провели методист технічного відділення Віктор Малиновський, завідувач лабораторіями Андрій Малюга та керівник гуртків «Педагогіка», «Психологія» Марія Шеін. Після екскурсії зацікавлені школярі стали учасниками тренінгового заняття з комунікативних вмінь, де мали можливість попрацювати над пошуком власного стилю спілкування.

Рівненська МАН запрошує усіх зацікавлених школярів Рівненщини та вимушено переселених учнів у літній період до гурткових занять, до позашкільного навчання офлайн.

Джерело: Рівненська обласна рада