A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

Рада оборони дозволила відвідувати ліс для збору дикоросів у Рівненській області

Дата: 21.06.2022 12:28
Кількість переглядів: 696

?? 10 червня Рада оборони дозволила відвідувати ліс для збору дикоросів у Рівненській області. Проте діятимуть обмеження на визначених прикордонних територіях.

???? Зокрема, заборонено збирати ягоди у північних частинах шести територіальних громад:

???? Локницькій,

???? Зарічненській,

???? Висоцькій,

???? Миляцькій,

???? Старосільській,

???? Березівській.

"Про чіткі кордони, де діятимуть обмеження входу в ліс, кожен голова ТГ поінформує свою громаду додатково, - прокоментував начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль. - Більше того, доручив їм спільно з працівниками управління лісового та мисливського господарства встановити відповідні вказівники. Межі, де не можна збирати ягоди, погоджені із військовими ОУВ «Волинь»".

???? Рішення дозволити збирати лісові ягоди - важливе для області. Адже місцеві мешканці щороку отримують дохід від здачі дикоросів заготівельникам. Йдеться про загальну суму біля 1 млрд грн. Тому влада максимально, наскільки можливо в умовах воєнного часу, пішла назустріч у цьому питанні.

«Водночас у лісові зони, де діє заборона, заходити не можна. Це небезпечно для життя! Також категорично заборонено збирати ягоди на території республіки білорусь, як це робили раніше. Причини, я думаю, пояснювати непотрібно», - наголосив Віталій Коваль.

?? Нагадаємо, щороку збір дикоросів починається з 15 червня.

Джерело: Рівненська обласна державна адміністрація


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора