Дата: 20.06.2022 10:41

???? Українці зі статусом ВПО можуть отримати грошову допомогу від криптобіржі Binance

Одна з найбільших світових криптобірж Binance виділила 1,2 млн доларів на допомогу українцям зі статусом внутрішньо переміщених осіб. Це одне з найбільших пожертвувань для України від приватної компанії.

?Як отримати допомогу

Необхідно пройти верифікацію в одному з фондів та подати заявку на допомогу офлайн:

?Palianytsia Charity Initiative

?Rotary Club Kyiv International: вулиця Петра Сагайдачного, 25Б/3, Київ, Україна, 04070

Виплати будуть надходити впродовж 3-х місяців на криптогаманець, а потім їх можна вивести на банківську картку (75 доларів щомісячно).

До цього Binance вже здійснили виплати 1713 українцям, які вимушено виїхали до країн Європейського Союзу, та загалом планують допомогти 5000 біженцям з України.

Виплата коштів стала можливою завдяки співпраці Мінцифри із засновником Binance — CZ.

Деталі: https://bit.ly/3xsDOo0

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України