Шановні медичні працівники Малолюбашанської ТГ!

Дата: 18.06.2022 16:07

Прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом!

У світі немає нічого дорожчого, ніж життя, а міцне здоров’я – це запорука життя щасливого. І саме Ви, медики, прикладаєте чимало зусиль аби прийти на допомогу кожному пацієнту, вдихнути в нього віру в скоріше одужання та зберегти життя.

Приємно усвідомлювати, що медичні працівники нашої громади, навіть в непростих умовах сьогодення, намагаються працювати якісно, не знижувати обсягів і якості медичної допомоги, впроваджувати нові методики лікування й профілактики захворювань.

Дякую Вам за щоденну кропітку працю, професіоналізм і відданість справі. Бажаю міцного здоров’я, благополуччя Вам та Вашим рідним. Нехай ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних пацієнтів.

З повагою та вдячність
Малолюбашанський сільський голова