A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

Відновлення власного ресурсу, ресурсу в родині та важливості емоційної безпеки

Дата: 16.06.2022 15:16
Кількість переглядів: 76

Продовжуємо серію публікацій (https://www.facebook.com/100064680309537/posts/394752232690784/) на тему відновлення власного ресурсу, ресурсу в родині та важливості емоційної безпеки спільно з командою проєктів #stop_sexтинг Stop_sexтинг та “Час поговорити”

Сьогодні ми поговоримо про важливість емоційної безпеки.

Під час війни дуже важливо знаходити такі міжособистісні контакти, які дозволили б вам почуватися в емоційній безпеці. Це можуть бути рідні, близькі друзі чи колеги, яким ви довіряєте.

Чому це важливо?

Коли ми говоримо про свої переживання та почуття, вони стають більш видимими для нашої психіки й тим самим мають менше впливу на нас.

Ми можемо почути зворотний зв'язок від людини й зрозуміти, що в ситуації війни наші переживання нормальні та вони схожі з переживаннями інших.

Коли ми почуваємо себе в емоційній безпеці, ми можемо говорити про себе і тим самим проявляти співчуття та підтримку собі, що також є дуже важливим для психічного здоров’я.

Під час таких розмов ми можемо знайти відповіді на питання, які нас давно хвилювали.

Для підтримки близьких та друзів ви можете пройти коротке навчання “Час поговорити” Час поговорити про те, як кожен з вас може створити осередки сили та проводити зустрічі підтримки.

?? Запрошуємо вас попіклуватися про себе та зареєструватися на навчання за посиланням: forms.gle/g1FiV7soz2fpYmeVA

#stop_sexтинг

#час_поговорити

#спецпроєктпроресурс

Джерело: Міністерство соціальної політики України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора