Для батальйонів тероборони Рівненщини передали півтори тисячі бронежилетів

Дата: 10.06.2022 14:52

09 червня на базі аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС Рівненщини відбулася робоча нарада з безпекових питань.

Нарада проходила за участю голови Рівненської обласної військової адміністрації Віталія Коваля, керівництва ГУ ДСНС області, начальників районних військових адміністрацій та представників територіальних громад Рівненщини. До наради в онлайн-форматі також долучився Голова ДСНС України Сергій Крук.

Під час наради для батальйонів тероборони Рівненщини передали 1556 бронежилетів четвертого класу захисту. На закупівлю яких з обласного бюджету було виділено 41,4 млн грн, у тому числі 24,7 млн грн надійшло від 57 територіальних громад області. Усі комплекти – 4 класу захисту, мають висновок балістичної експертизи. Розподілили бронежилети для ТрО області за територіальним принципом, відповідно до виділених коштів.