КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ГУРТОЖИТОК» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Дата: 08.06.2022 15:06

При комунальному закладі „Рівненський обласний соціальний гуртожиток” Рівненської обласної ради функціонує відділення матері та дитини.

Проживати тут на безоплатній основі можуть жінки з сьомого місяця вагітності та матері із однією дитиною віком від народження до 18 місяців, які опинилися в складних життєвих обставинах: не мають власного житла, фінансової підтримки, самі виховують дітей тощо.

Відділення має житлові, ігрову та побутову кімнати, санвузол, оснащені побутовою технікою та необхідним інвентарем, предметами домашнього вжитку для мам та дітей. Про мам та діток дбають психолог та медична сестра.

Для мам передбачене щоденне харчування.

Для отримання більш детальної інформації про умови зарахування до відділення матері та дитини можна звертатись за адресою: м. Рівне, вул. Петра Могили, 57, т. 684039, моб.т. 0978647577