Патрон дарує подарунки!

Дата: 06.06.2022 17:10

У День захисту дітей ми приєднуємося до усіх привітань на адресу наших юних друзів і розігруємо м’яку копію хороброго Патрона.

Його ми подаруємо за найкращі малюнки із зображенням нашого хвостатого талісмана ????

Отже, правила участі у конкурсі прості:

? з 1 по 8 червня включно намалюйте Патрона і надішліть свій малюнок на адресу: [email protected] із вказанням контактного номеру телефону та імені учасника;

? вподобайте сторінки 1??ДСНС України, 2?? Департамент запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України 3??Міжнародний координаційний центр з питань гуманітарного розмінування;

?з 9 по 12 червня включно беріть участь у голосуванні за кращий малюнок на сторінці ДСНС України;

Трьох переможців, які дотримались усіх умов та набрали найбільшу кількість реакцій у конкурсному дописі ми оголосимо 13 червня.

Ми бажаємо усім діткам творчого натхнення і запрошуємо слідкувати за нашими активностями, які покликані захистити малечу від небезпек. Упевнені, що пухнастий талісман стане для вас справжнім другом і нагадуванням, що великі герої необов’язково великі!

Джерело: ДСНС України