ДЕНЬ ДИТИНСТВА РАЗОМ З БІБЛІОТЕКОЮ

Дата: 03.06.2022 15:44

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини й рідний край.

З нагоди святкування Міжнародного Дня захисту дітей у публічно-шкільній бібліотеці с.Маща проведено розважально-ігрову програму "День дитинства разом з бібліотекою". Діти молодшого та середнього шкільного віку здійснили бібліовізит в книжкову країну дитинства. В ігровій формі бібліотекар знайомила діток з дитячим фондом, читали цікаві загадки, переглянули мультфільми,  відповідали на запитання літературної вікторини.

Діти мріють про мир та щасливе дитинство, що було висловлено у малюнках  на асфальті на тему «Світ очима дітей», яку провела завідувачка  клубом с.Маща.

Гарного усім літа, веселого відпочинку та щасливого дитинства!

Бібліотекар ПШБФ с.Маща

Софія САВЧУК