Що робити, якщо дитина загубилася?

Дата: 01.06.2022 15:36

Що робити, якщо дитина загубилася ?? Не панікуйте ??

Загубити свою дитину в транспорті, магазині, в людному місці та на вулицях міста - найбільший страх будь-кого з батьків. Навіть на дитячому майданчику коли ми на хвилину загубили з поля зору нашого малюка, напевно була у кожного. В такі моменти, кожного охоплює відчуття шоку та паніки.

Але, перше про що потрібно пам'ятати - зупиніть панічний приступ. Кожен з нас повинен знати, що саме під час панічних приступів ми робимо необдумані дії. Але ж, що робити?!

Ми зібрали для вас декілька порад, що ж робити якщо ви загубили дитину:

? Не панікуйте. Глибоко вдихніть та повільно видихніть три рази, дайте тілу розслабитись, а мозку запрацювати.

???? Якщо у дитини є телефон, зателефонуйте їй.

???? Згадайте, про що ви домовлялись з дитиною, де її шукати, якщо вона загубиться.

??????????????????? Якщо ви з родичами або знайомими, попросіть у них залишитись на тому місці, де в останнє бачили дитину.

??????? Зверніться до найближчого відділу поліції або зателефонуйте за номером 102.

???? Завжди майте при собі фото дитини аби показати людям навколо, можливо вони бачили вашу дитину.

???? Якщо є можливість зробіть оголошення через гучномовець.

Коли ви знайдете дитину, ні в якому разі не сваріть його. Адже дитина не хотіла загубитись. Необхідно, навіть в цьому стані показати дитині свою любов та турботу.

Vasyl Bohdan МВС України Національна поліція України

Джерело: Ювенальна Поліція України