Дата: 01.06.2022 15:34

У департаменті економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОВА допомагають підприємцям області у веденні бізнесу.

????«Продовжуємо працювати над забезпеченням економічного фронту. Якщо у вас виникають якісь труднощі з веденням бізнесу, звертайтеся за допомогою в Рівненську обласну військову адміністрацію. Там, фахівці в найкоротші терміни опрацюють питання та спільно з вами знайдуть правильні рішення», - зазначає очільник області Віталій Коваль.

??В департаменті зауважують, що допоможуть із прогалинами в логістичних поставках, складнощах з експортом продукції, при порушенні ланцюгів постачальників сировини та проконсультують щодо законодавства.

????Для вирішення питань надсилайте заявки на електронну адресу mp-ekon@ukr.net.

Джерело: Рівненська обласна державна адміністрація