Шахраї знову намагаються ошукати Рівненських підприємців!!!

Дата: 31.05.2022 10:10

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє про повторні шахрайські дії, які продовжують вчиняти  невстановлені особи з різних номерів мобільних телефонів.

Так, суб’єкти господарювання, які зареєстровані в Рівненській області,  повідомляють, що на їхні телефони надходять дзвінки з мобільних номерів +380630707953, +380969921778, +380680462422 від невстановлених осіб із пропозиціями перерахувати кошти на рахунок за не проведення перевірок. Невстановлені особи представляються посадовими особами ГУ ДПС у Рівненській області.

Наголошуємо, подібні схеми - це один із способів незаконної наживи на довірливих громадянах та підприємцях.

Просимо бути уважними до таких пропозицій, та у разі надходження подібних дзвінків з метою висування незаконних вимог слід одразу повідомляти про це правоохоронні органи за номером телефону 102.

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області