Завтра відбудеться прощання із Героєм – Андрієм Матеушем

Дата: 12.05.2022 15:29

Завтра, 13 травня, у селі Мирне відбудеться церемонія військового поховального ритуалу загиблого захисника України - Андрія Матеуша.

Приблизно о 8:00 годині тіло загиблого привезуть у рідне село. Процесія рухатиметься вулицями Центральна, Омеляненка, Тиха до будинку Героя.

Прощання розпочнеться о 12.00 годині у рідному будинку за адресою: с.Мирне, вул.Тиха, 1. Від будинку загиблого процесія рухатиметься на площу перед будинком культури, де жителі громади матимуть можливість попрощатися із загиблим Героєм та до Свято-Миколаївського храму.

Поховання відбудеться на діючому кладовищі с.Мирне.

Просимо жителів гідно зустріти нашого захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами та провести його в останню дорогу!

Слава Герою! Вічна пам’ять!