Безкоштовний доступ до курсів з кращих IT-cпеціальностей відкритий для українців на ITVDN!

Дата: 04.05.2022 09:26

Понад 230 курсів від кращих лекторів чекають на тебе. Спробуй себе у програмуванні чи почни вивчати новий напрямок.

Заповніть Заявку, щоб отримати безкоштовний доступ до усіх курсів ITVDN. Пропозиція дійсна тільки для громадян України.

Дорогі українці, у цей важкий час ми дуже хочемо підтримати кожного із вас і починаємо надавати можливість безкоштовного навчання на ITVDN.

Війна скінчиться. Ми переможемо і нам треба буде відбудовувати нашу країну заново. Ми створимо ще гарніші нові міста, відбудуємо зруйновані мости, школи, лікарні. Наразі – єднаймося і допомагаємо один одному.

Якщо ви маєте доступ до інтернету і не можете наразі допомагати нашим захисникам – вивчайте програмування. Ці знання допоможуть вам скоріше стати на ноги після війни, бо Україні і усьому світу потрібні програмісти.

Заповніть заявку, щоб отримати безкоштовний доступ до усіх відео курсів ITVDN на 30 днів. Пропозиція дійсна тільки для громадян України.

Разом до перемоги! Слава захисникам України!

Увага! Перед тим, як заповнювати заявку, зареєструйтеся на нашому сайті (Авторизація у верхньому правому кутку), бо у заявці потрібно вказати ту електронну адресу, за якою ви зареєстровані. Наразі близько 20 відсотків вказують адресу, за якою немає зареєстрованого користувача, це ускладнює і уповільнює надання доступу.

Заявки обробляються протягом доби.

Джерело: ITVDN